Przejdź to głównej treści
Biblioteka Instytutu Pileckiego
Schowek jest pusty.
Schowek
Listy
Publiczne listy
Berlin
De Gruyter
Zawołani po Imieniu
Witold Pilecki
Książki dostępne na platformie EBSCOhost
Książki dostępne na platformie IBUK Libra
English in Academia
Getto warszawskie
Zobacz wszystko
Prywatne listy
Zaloguj się, aby utworzyć listy
Język
Polski
English
Deutsch
Русский
Zaloguj się
Historia wyszukiwania
Wyczyść
Przeszukaj
Katalog biblioteki
Tytuł
Autor
Temat
ISBN
ISSN
Seria
Sygnatura
Wszystkie biblioteki
Biblioteka Instytutu Pileckiego - Filia w Augustowie
Biblioteka Instytutu Pileckiego. Oddział w Berlinie
Biblioteka Instytutu Solidarności i Męstwa im. W. Pileckiego
Ok
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie według haseł
Chmura tagów
Biblioteki
Zaloguj się
×
Login:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Strona główna
Szczegóły dla:
Białe plamy.
[4] /
Widok standardowy
Widok MARC
Widok ISBD
Białe plamy. [4] /
[kol. red. Krystyna Goldbergowa et al.].
Współtwórca(-y):
Goldbergowa, Krystyna
, (1930-2017)
[Red.]
Oficyna Literatów Rój
[pbl]
Rodzaj materiału:
Tekst
Język:
Polski
Original language:
Rosyjski
Serie:
Reporterska Aukcja Zdarzeń
Zestaw:
Publication details:
Warszawa :
Oficyna Literatów "Rój",
1989
Opis:
175, [1] s. ; 17 cm
Typ zawartości:
Tekst
Tryb odtwarzania:
Bez urządzenia pośredniczącego
Typ nośnika:
Wolumin
ISBN:
838504907X
Tematy:
Polska -- 20 w
Typ dokumentu:
Książki
Tagi:
Brak tagów dla tego tytułu.
Zaloguj się, aby dodać tagi.
1
2
3
4
5
Anuluj
.
średnia ocena: 0.0 (0 głosów)
Egzemplarze
( 0 )
Uwagi do tytułu ( 1 )
Brak egzemplarzy dla tego rekordu
Tekst częśc. tł. z ros.
Drukuj
Dodaj do schowka
(usuń)
Zaproponuj zakup
Zapisz rekord
BIBTEX
Dublin Core
ISBD
MARC (non-Unicode/MARC-8)
MARCXML
MODS (XML)
RIS
MARC (Unicode/UTF-8)
Więcej wyszukiwań
Szukaj tytułu w:
Other Libraries (WorldCat)
Other Databases (Google Scholar)
Online Stores (Bookfinder.com)
Open Library (openlibrary.org)
×
Simple DC-RDF
OAI-DC
SRW-DC
Udostępnij
Działa dzięki
Koha